Ju them mirëmëngjes

Ju them mirëmëngjes

1.
Ju Them Mirëmëngjes- Ema Andrea dhe Valbona Sulce, përgjegjësia e mediave përballë barazisë gjinore...
2.
Ju Them Mirëmëngjes-Andri Xhahu, "Fest 58" festivali i emocioneve por edhe ...
3.
Ju Them Mirëmëngjes-Odeta Dume sa rëndoi Covid-19 ne shëndetin dhe xhepin e saj
4.
Ju Them Mirëmëngjes- Kristi Çina/ Linja 116-117 Raporton gjatë karantinës kanë marrë 3-fishin e telefonatave
5.
Ju Them Mirëmëngjes- Kreu i këshillit kombëtar Shqiptar në Luginen e Preshevës, Ragmi Mustafa-Plani 7 Pikëshqë duhet të miratohet nga qeveria Serbe
6.
Ju Them Mirëmëngjes- Avokai Ledio Braho- Skeptik për regjistrin e emigrantëve
7.
Ju Them Mirëmëngjes- Dr,Blerta Brati- Çfarë është testi Antigjenik? Ku dallon Covid-19 nga Gripi i këtij sezoni...
8.
Ju Them Mirëmëngjes- Agisa Xhemalaj dhe Donald Lutaj me pak Para si të dekorojmë shtëpinë për festa?
9.
Ju Them Mirëmëngjes- Pandi Laço, rrëfen detaje nga libri i tij "Curvid"
10.
Ju Them Mirëmëngjes- Enkelejda Domeri/ Banorët e Dropullit të sipërm në protestë, 7 muaj pa trasnport publik...
11.
Ju Them Mirëmëngjes- Kuvendi kundër Bullizmit, Era Cela nga Komunisteti Egos
12.
Ju Them Mirëmëngjes-Lidhje direkte në Kosovë,situata Aktuale përcjellë nga gazetarja -Dardane Kastrati.
13.
Ju Them Mirëmëngjes-Shëndeti, stina, aktualiteti dhe fëmijët. Si të dallojme gripin tek të vegjlit. Në lidhje direkte me mjekun pediatër Rushit Salihi.
14.
Ju Them Mirëmëngjes-Ditës së Rinisë, në lidhje direkte Enkelejda Hamzaj Drejtore e qendrës Rinore Bashkia Tiranë... Sa aktivë janë të rinjtë? Çfarë të drejta kanë fituar ndër vite...
15.
Ju Them Mirëmëngjes-E ftuar Voltiza Prendi, Pedagoge - diskutojmë mbi:" Mësimi online dhe auditori".
16.
Ju Them Mirëmëngjes-Ambra Hysa - Gazetare, diskutojmë: Si t'i dekorojmë festat me ndjesi pozitive, pavarësisht periudhës që po kalojmë?
17.
Ju Them Mirëmëngjes-E ftuar, Besmira Lekaj, punonjëse sociale 💭 Bisedë rreth shfaqjes 🎭 “Riedukimi i Apolonit”
18.
Ju Them Mirëmëngjes-Ndërsa Teatri i Kukullave festoi 70-vjetorin, propozojmë: Koment në studio - "Teatri dje, Teatri sot"... Çfarë ka ndryshuar ndër vite? I ftuar, Elidon Alika aktor tek teatri i kukullave.
19.
Ju Them Mirëmëngjes- Avokate Enida Bozheku, A prevalon e drejta për protestë kundrejt rregullave Anti/Covid-19?
20.
Ju Them Mirëmëngjes-Blerina Hamzollari- Kujt i përgjigjet kjo protestë, sa të mitur ka pas dyerve te paraburgimit?
21.
Ju Them Mirëmëngjes- Xhoi Malësia, i bën thirrje e i jep të drejtën policisë ti hapë Kamerat...
22.
Ju Them Mirëmëngjes- Cilat janë ligjet kundrejt të miturve? Koment nga ndërmjetësuese Drita Avdyli
23.
Ju Them Mirëmëngjes- Historia e Violinës, Instrumenti historik sjellë në vëmendje nga Violinisja e njohur Albana Leka e cila bashkëjeton me këtë profesion që prej moshës 6-vjçare
24.
Ju Them Mirëmëngjes-Dr.Aurora Meta, si duhet ti përdorim antibiotikët?
25.
Ju Them Mirëmëngjes- Marash logu/ Çfarë po i shqetëson studentët me Ministrinë e Arsimit?
26.
Ju Them Mirëmëngjes-Fatjona Cici- Si ra Preh e ankthit dhe si ja doli ta tejkalonte
27.
Ju Them Mirëmëngjes- Denisa Canameti, thirrje shoqërisë dhe insitucioneve MBËSHTETJE kundrejt sëmundjeve si: "Hemofilia, Hiv Aids,dhe Talasemia"...
28.
Ju Them Mirëmëngjes- Të jetosh mes Papagajve, Ti flet, Ai...të flet: "Xhuli dhe Arbëri rrëfejnë live emocionet e të pasurit Papagall në familje".
29.
Ju Them Mirëmëngjes- Kampionatit Albanian Legends 2020 i disiplinës më të re, Esports, i organizuar nga Albanian eSports Association (AESA)
30.
Ju Them Mirëmëngjes- Petrit Çarkaxhiu për të folur mbi muziken,kujtimet gjithçka që ka shenuar për të sukses emocional...
31.
Ju Them Mirëmëngjes- Blerta Brati/Ja se si duhet te jete cilesisht e mire buka...
32.
Ju Them Mirëmëngjes- Flora Nikolla, sjell magjinë e këngës "Silent Night" një prodhim i Albanian Excellence
33.
Ju Them Mirëmëngjes- Dr. Blerta Brati bën dallimin mes Vaksinave, Pfizer, AstraZeneca dhe Moderna.
34.
Ju Them Mirëmëngjes-Ju Njohim me: Mallkimin e Shkrimtarit nga Fisniku
35.
Ju Them Mirëmëngjes- Iris Elezi, Restaurohet Vitet e Pritjes!
36.
Ju Them Mirëmëngjes-Cfarë po ndodh me gjendjen e rënduar psikologjike të këtyre të fundit?Anxhela Peza Psikologe Klinike
37.
Ju Them Mirëmëngjes-BIBLIOTEKA E LAGJESSIME”
38.
Ju Them Mirëmëngjes-Me aplikim anonim për punë, kundër diskriminimit të të huajve Përparim Avdili, asamblisti shqiptar në Parlamentin e Qytetit të Cyrihut
39.
Ju Them Mirëmëngjes-Restaurimi i monumenteve. Çfarë po ndodh me ish Godinen e Radio Tiranës? Në studio Arkitekte Greta Disha
40.
Ju Them Mirëmëngjes-Sulmet Kibernetike... Sjellim për ju rastin e Xhorxhines e cila sapo ka rikthyer adresen e saj. Një koment edhe nga eksperti i Kibernetikes Petrit Suli.
41.
Ju Them Mirëmëngjes-Kredite e buta si të aplikoni dhe si të përfitoni? Në studio - Anisa Subashi Drejtore e Shërbimit social Bashkia Tiranë
42.
Ju Them Mirëmëngjes-"Konventa nr.190 e ILO-s dhe Rekomandimi nr. 206 i saj 'Kundra Dhunës dhe Ngacmimit' një instrument mbrojtës shumë i rëndësishëm".
43.
Ju Them Mirëmëngjes-Historia e 7 familjeve shqiptare që ndërtuan qytezën arbëreshe Flasim për Falkunaren një nga qytezat e Arbëresheve me Arber Agalliun ndjekës hap pas hapi i historisë se Arbëresheve
44.
Ju Them Mirëmëngjes-Çfarë po ndodh me qytetarët të pastrehë të cilët po detyrohen të ndajne netët e ftohta jashtë? Në studio me Arlinda Bilalin dhe Aida Pambuku nga Drejtoria e shërbimit social.
45.
Ju Them Mirëmëngjes-sensibilizohem me fushatën "Kundër Abuzimeve Seksuale Ndaj grave dhe vajzave", bisede me Kristjan Mullalli punonjes social
46.
Ju Them Mirëmëngjes-A u hap teatri i kukullave dhe çfarë po ndodh me fëmijët të cilët e duan Teatrin në studio me : Elidon Alika aktor tek teatri i kukullave
47.
Ju Them Mirëmëngjes-Arben Mazi -President i Agjencise se Spektakleve Buna 1 Sjell edicioni e 9 i "Best 10 North",i cili kete vit erdhi i miksuar me "Personazhe ne kurth" detaje nga magjia e festivalit
48.
Ju Them Mirëmëngjes-Ja si ndikoi Covid-19 tek shikimi-Dr,Okuliste Suzana Zhuka
49.
Ju Them Mirëmëngjes- Drita Avdyli, njihuni me procedruat e ndërmjetësimit në çift
50.
Ju Them Mirëmëngjes- Kosovë - Shqipëri, informacionet e një jave çfarë po ndodh me klimën politike afër zgjedhjeve? Komunikim direkt me kolegen Dardane Kastrati.
51.
Ju Them Mirëmëngjes-Sa shpesh i flasim vetes? Çfarë ndodh kur ne flasim në gjumë, shpesh shqetësim edhe për të rinjtë e të moshuarit? A është normale që mos t'i mbajme mend këto gjendje? Psikologe -Nerida Llaha në studio.
52.
Ju Them Mirëmëngjes-Alona Eltari ngjit Malin e Olimpit, rrëfen për sfidat ...
53.
Ju Them Mirëmëngjes-Ministria e Drejtësisë- Nisma për punësimin e të burgosurve në kuadër të rritjes professionale. Në studio, Klotilda Kareçi
54.
Ju them Mirëmëngjes-Denisa Canameti-Pasqyrë e gjendjes së spitaleve në vend...
55.
Ju Them Mirëmëngjes- Diola Dosti- çfarë duhet të konsumojnë politikanët për...
56.
Ju them Mirëmëngjes i ftuar ishte, Kleo Hasa ekspert sigurie
57.
Ju Them Mirëmëngjes- Mardhënia Shqipëri-Greqi, luhatet vetëm prej një studimi i publikuar së fundmi
58.
Ju Them Mirëmëngjes- Kë zgjedh Shqipëria

Radio